Akční pátek (16.1.2015)

Oddílová akce Orinu.

oddíl Orin

V pátek 16.1. 2015 bude pro světlušky a vlčata "prodloužená". Pokud nebude počasí zásadně proti, bude pro malé připravena skoronoční hra. Stačí, když si s sebou do klubovny vezmou bateku a svačinku, aby jim, než se vrátí domů, nekručelo v bříšku.

Sraz: v 15:30 u klubovny

Návrat: v 18:30 tamtéž

Skautkám, skautům, roverům a rengers nabízím klubovní večer s poslechem hudby a povídáním při čaji a následným přespáním v klubovně. Najde-li se nějaký dobrovolník, který během poslechu a pokecu pomůže s úklidem polic za závěsem, budu velmi potěšena.

S sebou si vezměte věci na spaní a něco k snědku na večer. Snídani zajistím. Muziku máte, předpokládám, na mobilu nebo na flešce. Notebook přinesu, ale nabíječku mám jen k Xperii.
Rozchod cca v 10:00 h.

Zároveň připomínám, že registrační poplatek na rok 2015 ve výši 600 Kč je potřeba zaplatit nejpozději do konce ledna. Za dalšího sourozence v oddíle je poplatek 300 Kč.

D.